Ewa Pajor ambasadorką Uniejowa

Najbardziej znana sportsmenka gminy Uniejów stała się oficjalną ambasadorką Uniejowa.

Pochodząca z Pęgowa zawodniczka swoje pierwsze kroki na boisku stawiała w drużynie Orlęta Wielenin. Tam jej wielki talent dostrzegł trener i nauczyciel wychowania fizycznego Piotr Kozłowski. Po ukończeniu szkoły podstawowej przeniosła się do Konina, gdzie rozpoczęła treningi w Medyku Konin, z którym w sezonach 2013/2014 i 2014/2015 zdobyła Mistrzostwo i Puchar Polski. W czerwcu 2013 roku na Mistrzostwach Europy do lat 17 piłkarka zdobyła wraz z reprezentacją Polski U-17 złoty medal.  Otrzymała również nagrodę UEFA Under-17 Golden Player dla najlepszej piłkarki w Europie do lat 17. W czerwcu 2015 podpisała dwuletni kontrakt z VfL Wolfsburg.

Od poniedziałku 11 września Ewa Pajor stała się również ambasadorką Uniejowa. Na mocy podpisanej umowy Ewa będzie promować Uniejów między innymi na swoich profilach i portalach społecznościowych. W ramach podpisanej umowy zawodniczka przeprowadzi również spotkania z uczniami szkół z terenu gminy. Poniżej materiał wideo z komentarzem Ewy tuż po podpisaniu dokumentów (prod. Sieradzka TV Media):

Ewa Pajor jest już drugim sportowym ambasadorem Uniejowa. Kilka tygodni wcześniej umowę na promocje podpisał z Burmistrzem Miasta Marcin Tybura.