Udany debiut Słuchaczy UTW

Po raz pierwszy reprezentacja Uniejowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zadebiutowała na Olimpiadzie Seniora „Zdrowy Senior” w Radomsku. 7 października br. rywalizację podjęło siedem drużyn. Był to bardzo udany debiut – Słuchacze z Uniejowa wywalczyli II miejsce, wyprzedziła ich drużyna z Piotrkowa Trybunalskiego.

W relacji uczestników olimpiady atmosfera towarzysząca zawodom była wspaniała – rywalizacja nie zdominowała dobrej zabawy. W swoim wpisie na portalu społecznościowym Studenci UTW z Uniejowa przekazują słowa uznania dla organizatorów przedsięwzięcia: Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomsku oraz Fundacji „Aktywne Centrum Edukacji Uniwersytet Otwarty Dla Każdego” w Radomsku.

W barwach Uniejowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wystąpili: Barbara Szelągowska-Bugajak, Krystyna Dałek, Paweł Filas, Lechosław Hajduk, Anna Kaczmarek, Elżbieta Kramarska, Jerzy Król, Barbara Kujawa, Zbigniew Kujawa, Danuta Pecyna, Jadwiga Sudra, Elżbieta Szafarz, Barbara Szkopik, Urszula Urbaniak i Anna Włodarska.

image020

Fot. Urszula Urbaniak i Edyta Chrząszcz