Uniejów w obiektywie znanych Podróżników

W sierpniu tego roku po raz drugi Uniejów odwiedziła znana para podróżników – Anna Olej-Kobus i Krzysztof Kobus z dziećmi: Michałem i Stasiem. Poznajmy nasze uzdrowisko sfotografowane Ich obiektywem.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją Państwa Kobusów z rodzinnej wyprawy do Uniejowa – po kliknięciu tutaj, a także do obejrzenia naszego uzdrowiska i okolic z lotu ptaka – materiał dostępny tutaj.

O Uniejowie w kontekście rodzinnego podróżowania można posłuchać również w wywiadzie udzielonym dla Polskiego Radia RDC przez Panią Annę Olej-Kobus 10.09. dostępnym tutaj w 5 min. 25 sek.

Państwo Kobusowie od wielu lat podróżują z dziećmi po całym świecie. Są znanymi dziennikarzami i fotografami, autorami wielu publikacji książkowych: przewodników turystycznych, albumów fotograficznych, książek podróżniczych dla wydawnictwa National Geographic, poradników o podróżowaniu z dzieckiem, artykułów prasowych. Za swoją działalność promującą turystykę w Polsce i za granicą zdobywają wiele znaczących nagród i wyróżnień.  Udzielają się w programach telewizyjnych, radiowych oraz podczas targów turystycznych.

Prowadzą portal o rodzinnym podróżowaniu www.malypodroznik.pl oraz portal profesjonalnej fotografii podróżniczej www.travelphoto.pl, a także blog o fotografii.

Więcej o tej niezwykłej podróżniczej rodzinie można przeczytać tutaj i tutaj.