Zapraszamy na ostatnie Kino Letnie w poniedziałek

PGK „Termy Uniejów” Sp z o.o. oraz Uniejów Uzdrowisko Termalne zapraszają na ostatnią już projekcję filmu w plenerze w ramach akcji „Kino na leżakach”.  W poniedziałek 14 sierpnia  zobaczą Państwo kolejną filmową propozycję kina pod chmurką, wyciągając się wygodnie na plażowych leżakach. Wstęp na seans jest bezpłatny. Wielki ekran i leżaki będą czekały na Państwa na terenie boiska przed kompleksem basenów termalnychStart – podobnie jak poprzednio – o godzinie 21:30.

A co obejrzymy w poniedziałkowy wieczór? „Przychodzi facet do lekarza” to znakomita francuska komedia w reżyserii największego europejskiego komika Dany Boona, twórcy takich hitów jak „Jeszcze dalej niż północ” i „Nic do oclenia”.

Romain ma 40 lat i jest zdrowy jak ryba. Problem w tym, że nie chce w to uwierzyć – jest przekonany, że jego organizm jest kłębowiskiem bakterii, wirusów i wszelkiego rodzaju chorób. Byłby to jego prywatny kłopot, gdyby nie fakt, że swoją manią rujnuje życie jedynego przyjaciela doktora Zvenki. Poczciwy medyk codziennie musi wybijać z głowy Romaina kolejne urojone schorzenia, a ich chora relacja wykracza daleko poza lekarski gabinet. Romain potrafi nawiedzić swego lekarza bez uprzedzenia w trakcie zabiegu, podczas rodzinnej uroczystości czy w domu w środku nocy. Miarka przebiera się w końcu, gdy jak zwykle umierający Romain zaczyna deklarować bardzo żywe uczucia w stosunku do siostry doktora. Zvenka nie podziela poglądu, iż miłość jest lekarstwem na wszystko. Wprowadza więc w życie własny plan wyleczenia hipochondryka…

Materiał wideo oraz zapowiedź filmu pochodzą z kanału polskiego dystrybutora filmu (Monolith Films) w serwisie YouTube.


UWAGA! Ze względu na aurę godziny seansów mogą ulec zmianie, dlatego warto przed projekcją sprawdzić aktualności na stronie www.uniejow.pl lubwww.termyuniejow.pl.