kolaz_lolia_ogrodnika

Znamy już Laureatów Lilii Ogrodnika

Ogłaszamy wyniki konkursu na najpiękniejszy ogród lub balkon w gminie Uniejów „Lilia Ogrodnika”.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Nominowanym, a przede wszystkim Laureatom konkursu „Lilia Ogrodnika”! Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w listopadzie, o czym będziemy jeszcze informować.

Poniżej przedstawiamy wyniki oceny przez komisję konkursową w poszczególnych kategoriach:

KATEGORIA – OGRÓD PRZYDOMOWY MIEJSKI

MIEJSCE 1 – Stanisława Rachubińska / Uniejów, ul. Targowa 27

liczba punktów: 182 / 200

Uniejow_Targowa_ogrod (3)

MIEJSCE 2 – Małgorzata i Jacek Jaszczura / Uniejów, ul. Kościelnicka 122

liczba punktów: 147 / 200

MIEJSCE 3 – Kazimiera Bednarek / Uniejów, ul. Spacerowa 3

liczba punktów: 126 / 200

 

KATEGORIA – OGRÓD PRZY GOSPODARSTWIE WIEJSKIM

MIEJSCE 1 – Celina i Stefan Bartosiak / Wilamów 53

liczba punktów: 146 / 200

Wilamow (1)

MIEJSCE 2 – Magdalena Karniszewska / Spycimierz 19

liczba punktów: 143 / 200

MIEJSCE 3 – Irena i Wojciech Ircha / Orzeszków Kolonia 33

liczba punktów: 142 / 200

 

KATEGORIA – OGRÓD PRZYJAZNY TURYŚCIE

MIEJSCE 1 –  Monika Jabłońska / Uniejów, ul. Polna 50

liczba punktów: 224 / 250

Uniejow_Polna (4)

MIEJSCE 2 – Wiesław Dudziński / Lekaszyn 9

liczba punktów: 224 / 250

 

KATEGORIA – BALKON LUB OKNO

MIEJSCE 1 – Joanna Gołdyka-Komajda / Uniejów, ul. Kilińskiego 2

liczba punktów: 191 / 200

SONY DSC

MIEJSCE 2 – Marianna Peszel / Uniejów, ul. Targowa 27

liczba punktów: 114 / 200

 

A oto wyniki  głosowania internautów na jeden wybrany ogród lub balkon:

GŁOSOWANIE INTERNAUTÓW

MIEJSCE 1 – Stanisława Rachubińska / Uniejów,  ul. Targowa 27

liczba głosów: 87 / 442 (19,7% wszystkich głosów)

Uniejow_Targowa_ogrod (3)

MIEJSCE 2 – Joanna Gołdyka-Komajda / Uniejów, ul. Kilińskiego 2

liczba głosów: 79 / 442 (17,9% wszystkich głosów)

MIEJSCE 3 – Magdalena Karniszewska / Spycimierz 19

liczba głosów: 67 / 442 (15,1% wszystkich głosów)

MIEJSCE 4 – Wiesław Dudziński / Lekaszyn 9

liczba głosów: 57 / 442 (12,9% wszystkich głosów)

MIEJSCE 5 – Monika Jabłońska / Uniejów, ul. Polna 50

liczba głosów: 54 / 442 (12,2% wszystkich głosów)

MIEJSCE 6 – Marianna Peszel / Uniejów, ul. Targowa 27

liczba głosów: 34 / 442 (7,7% wszystkich głosów)

MIEJSCE 7 – Małgorzata i Jacek Jaszczura / Uniejów, ul. Kościelnicka 122

liczba głosów: 26 / 442 (5,9% wszystkich głosów)

MIEJSCE 8 – Kazimiera Bednarek / Uniejów, ul. Spacerowa 3

liczba głosów: 18/ 442 (4,1% wszystkich głosów)

MIEJSCE 9 – Celina i Stefan Bartosiak / Wilamów 53

liczba głosów: 14 / 442 (3,2% wszystkich głosów)

MIEJSCE 10 – Irena i Wojciech Ircha / Orzeszków Kolonia 33

liczba głosów: 6 / 442 (1,3% wszystkich głosów)

 

Zdjęcia wszystkich ogrodów można obejrzeć tutaj.

Wszystkie zdjęcia pochodzą z archiwum uczestników konkursu – właścicieli zgłoszonych ogrodów i balkonów.