XV Wiosenne POW WOW

kiedy
od: godz. 14:30, 08.04.2017
28.04.2017
gdzie: Hala sportowa Zespołu Szkół w Uniejowie
organizator: Urząd Miasta w Uniejowie, Masandro Wszołek, Szina Sarnecka, PGK Termy Uniejów, Zespół Szkół w Uniejowie, MGOK Uniejów

Serdecznie zapraszamy na Festiwal Muzyki i Tańca Indian Ameryki Północnej POW WOW w Uniejowie. Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą spędzić ten czas przy wspólnym tańcu, śpiewie i bawiąc się w miłej atmosferze.

8 kwietnia odbędzie się kolejne wiosenne Pow Wow. Podczas festiwalu Indianie zaprezentują tradycyjne i współczesne tańce Indian Ameryki Północnej do pieśni granych przez zespoły wykonujące muzykę POW Wow. To wyjątkowy czas, nie tylko ze względu na muzykę i taniec, ale również ze względu na wartość społeczną – spotkania się z przyjaciółmi, zawierania nowych znajomości.

Podczas Pow Wow zachęcamy do udziału w tańcach międzyplemiennych i społecznych, w których mogą uczestniczyć nie tylko tancerze posiadający regalia. Przyłączyć mogą się wszyscy Ci, którzy mają ochotę wspólnie zatańczyć. Warto wykorzystać wyjątkową atmosferę. Dodatkową atrakcją podczas Pow Wow jest kiermasz wyrobów indiańskich. Podczas tegorocznego festiwalu nie zabraknie również niespodzianek!

Więcej o kulturze Indian można przeczytać na stronie: www.ranores.w.szu.pl