Sołectwa

Najwięcej ludności w gminie Uniejów (ponad 300 mieszkańców) mieszka w: Ostrowsku, Wilamowie, Wieleninie i Spycimierzu.

Gmina Uniejów liczy 30 sołectw:

 

Brzeziny: sołtys – Maciej Doliński,

członkowie Rady Sołeckiej: Adrian Sobczyński, Piotr Kozłowski, Mariusz Pęcherzewski

 strazacy podczas zawodow

Brzozówka: sołtys – Karol Kaźmierczak,

członkowie Rady Sołeckiej: Krzysztof Andrzejewski, Cezary Józefowicz, Radosław Pietrzak, Karol Janik, Krzysztof Włodarczyk

 

Czekaj: sołtys –Anna Fijałkowska,

członkowie Rady Sołeckiej: Żaneta Dębowska, Ewa Czerwińska, Dorota Zwolińska, Malwina Fijałkowska

 

Czepów: sołtys – Stanisław Pietrzak,

członkowie Rady Sołeckiej: Józef Jędrzejczak, Urszula Krzewiniak, Wojciech Pajor, Sławomir Wojech, Jerzy Nykiel

 

Człopy: sołtys – Szczepan Miśkiewicz,

członkowie Rady Sołeckiej: Marek Miśkiewicz, Mirosław Kubiak, Przemysław Siciński

 

Dąbrowa: sołtys – Paulina Czyszek,

członkowie Rady Sołeckiej: Waldemar Dziekański, Henryk Januszewski, Marcin Januszewski

 

Felicjanów: sołtys – Nina Kalas,

członkowie Rady Sołeckiej: Anna Kubis, Krzysztof Marciniak, Roman Sztybrych, Rafał Jagieła

 

Góry: sołtys – Monika Mruk,

członkowie Rady Sołeckiej: Anna Cybulska, Małgorzata Florkowska, Dominik Wojakowski

 

Hipolitów: sołtys – Roman Cieślak,

członkowie Rady Sołeckiej: Paweł Sierankowski, Zdzisław Kałużny, Edward Bieńko

 

Kozanki Wielkie: sołtys – Stanisław Szczepuła,

członkowie Rady Sołeckiej: Wiesław Mikołajczyk, Mateusz Dębski, Jolanta Kamińska

 

Kuczki: sołtys – Marek Pajor,

członkowie Rady Sołeckiej: Damian Nita, Piotr Michalak, Grzegorz Srogosz

 

Lekaszyn: sołtys – Zbigniew Kos,

członkowie Rady Sołeckiej: Teresa Bamberska, Teresa Bamberska, Natalia Kos

 

Łęg Baliński: sołtys – Jerzy Tybura,

członkowie Rady Sołeckiej: Józef Kasprzak, Mirosław Olczyk, Jan Szkopik

 

Orzeszków: sołtys – Ireneusz Charuba,

członkowie Rady Sołeckiej: Grzegorz Warych, Łukasz Warych, Maciej Warych

 

Orzeszków Kolonia: sołtys – Leszek Skiera,

członkowie Rady Sołeckiej: Ryszard Jarek, Radosław Kmiecik, Jacek Orczykowski

 

Ostrowsko: sołtys – Jadwiga Urbaniak,

członkowie Rady Sołeckiej:  Beata Pająk, Agnieszka Pająk, Jacek Przeor

 

Pęgów: sołtys – Roman Dudkowski,

członkowie Rady Sołeckiej: Sylwester Skonieczny, Krzysztof Bińkowski, Janusz Pajor, Dominik Joński

 

Rożniatów: sołtys – Marek Wawrzyniak,

członkowie Rady Sołeckiej: Zbigniew Kowalski, Małgorzata Milczarek, Marian Woźniak

 

Rożniatów Kolonia: sołtys – Wiesław Pawłowski,

członkowie Rady Sołeckiej: Witold Koziński, Marian Obielak, Janusz Stasiak

 

Skotniki: sołtys – Rafał Walczak,

członkowie Rady Sołeckiej: Piotr Jurkiewicz, Henryk Bamberski, Anna Banaszewska, Mateusz Banach

 

Spycimierz: sołtys – Stanisław Pełka,

członkowie Rady Sołeckiej: Piotr Ilski, Iwona Stępień, Karolina Winnicka

 

Spycimierz Kolonia: sołtys – Marzenna Dopierała,

członkowie Rady Sołeckiej: Genowefa Andryszek, Grzegorz Górka, Eugeniusz Wójcik

 

Stanisławów: sołtys – Wiesław Skórka,

członkowie Rady Sołeckiej: Krzysztof Grzelak, Eugeniusz Cieślak, Michał Wróbel

 

Wielenin: sołtys – Mirosław Kolasa,

członkowie Rady Sołeckiej: Małgorzata Kubiak, Konrad Trzebiński, Wojciech Zielonka

 

Wielenin Kolonia:  sołtys – Grzegorz Szafarz

członkowie Rady Sołeckiej: Paweł Kulczycki, Robert Pawlak, Oktawian Jaśkiewicz, Tomasz Wojtczak, Mirosław Rosik

 

Wieścice: sołtys – Marek Joński,

członkowie Rady Sołeckiej: Roman Lodziński, Bogumił Miśkiewicz, Stanisław Ladziński

 

Wilamów: sołtys – Krystyna Maj,

członkowie Rady Sołeckiej: Celina Bartosiak, Dorota Dominowska, Jacek Drubkowski, Przemysław Gręda

 

Wola Przedmiejska: sołtys – Wioletta Kołodziejczyk,

członkowie Rady Sołeckiej: Roman Sękowski, Wioletta Jarek, Paulina Bujała

 

Zaborów: sołtys – Zbigniew Domowicz,

członkowie Rady Sołeckiej: Stanisław Nowak, Grzegorz Kaźmierski, Mirosław Sobolak, Dariusz Nowak

 

Zieleń: sołtys – Anna Grzelak,

członkowie Rady Sołeckiej: Małgorzata Grzelewska, Eugeniusz Lis, Paweł Szymański