ApartHotel Termy Uniejów – zobacz aktualny stan prac

Na powierzchni 1, 5 hektara, w najlepszej lokalizacji w uzdrowisku- w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu termalno – basenowego (100 m) strefy uzdrowiskowej A, powstaje obiekt w standardzie czterogwiazdkowego hotelu. Poniżej film i galeria zdjęć prezentujące obecny stan budowy:

Aparthotel „Termy Uniejów” to oferta dla tych, którzy chcieliby zainwestować w pierwszym uzdrowisku termalnym w Polsce. Obiekt będzie wynajmowany przez cały rok. Właściciele zakupionych mieszkań oddadzą je w dzierżawę operatorowi obsługującemu wynajem. Będą mieć przy tym zagwarantowany zysk z wynajmu przez cały okres obowiązywania umowy. Ważny dla właścicieli jest fakt, że na czas trwania umowy, poza zainwestowaniem w zakup lokalu, nie będą ponosić żadnych kosztów związanych z funkcjonowaniem obiektu.

Aparthotel „Termy Uniejów” to pierwszy obiekt w Uniejowie, który będzie mógł przyjąć duże grupy biznesowe, nawet do 400 osób, a liczne atrakcje zlokalizowane w jednym miejscu z kompleksowym zagospodarowaniem terenu, pozwolą Gościom obiektu na komfortowy pobyt w uzdrowisku.

Kompleks będzie składał się z dwóch budynków pięciokondygnacyjnych z klimatyzacją oraz dostępem do wody termalnej:

  • budynek A – łączna powierzchnia około 6 400 m2, mieszczący lokale o funkcji restauracyjno- konferencyjnej oraz lokale hotelowe;
  • budynek B, o powierzchni łącznej około 3 500 m2, mieszczący lokale o funkcji hotelowej oraz uzupełniająco – część rekreacyjną z basenem i sauną, fitness oraz hall i recepcję.

Część restauracyjno- konferencyjna w budynku A:

  • sala restauracyjna przewidziana na 192 miejsca konsumpcyjne;
  • 4 sale konferencyjne z możliwością przyjęcia od 50 do nawet 400 osób – w przypadku ich czasowego połączenia;
  • łączna powierzchnia części restauracyjno – konferencyjnej to około 1 850 m2. Dodatkowo, ze względów funkcjonalnych, w skład tej części wejdzie około 200 mpowierzchni rekreacyjnej przewidzianej na basen z sauną, fitness oraz hall i recepcję na poziomie 0 budynku B.

Część hotelowa, znajdująca się w budynku A oraz budynku B:

  • łączna ilość lokali hotelowych to 172;

Część rekreacyjna:

  • będzie się mieścić na parterze w budynku B;
  • w tej części zaprojektowano strefę fitness wraz z basenem rekreacyjnym i saunami przeznaczoną wyłącznie dla Gości hotelowych;

Inwestor przewidział również kompleksowe zagospodarowanie terenu wokół obiektu. Zaprojektowany został m.in. plac zabaw dla dzieci, plac do gry w minigolfa oraz układ alejek parkowych z trawnikami i zielenią już istniejącą. Nie zabraknie również innych atrakcji na świeżym powietrzu dla najmłodszych. To m.in. strefa gier kreatywnych z urządzeniami terenowymi będącymi różnego rodzaju grami zręcznościowo – logicznymi umożliwiającymi rozwój umiejętności intelektualnych najmłodszych Gości oraz integrację uczestników podczas wspólnej zabawy. Wewnątrz obiektu przewidziano także bawialnię dla dzieci.