Bezpłatne spotkania informacyjne pn. „Fundusze na rozwój Twojej firmy”

Gmina Uniejów informuje, iż Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim organizuje bezpłatne spotkania informacyjne pn. „Fundusze na rozwój Twojej firmy”.

Najbliższe spotkanie informacyjne odbędzie się 10 grudnia 2018 r. w godz. 12:00 – 14:00 w sali konferencyjnej Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Sieradzu, ul. Rynek 14.

W spotkaniu weźmie udział przedstawiciel Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi, który przedstawi zmiany w konkursach oraz będzie do dyspozycji osób biorących udział w spotkaniu w zakresie szczegółowych pytań. W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, należy wypełnić formularz zgłoszenia na stronie: www.rpo.lodzkie.pl Link dostępny po kliknięciu przycisku „Weź udział”. Zgłoszenia można dokonać do dnia 7 grudnia br. Do godziny 12:00. Istnieje możliwość zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Ilość miejsc ograniczona.

W przypadku pytań należy kontaktować się z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Sieradzu (ul. Rynek 14, Sieradz) tel. 43 678 40 80 lub 43 822 89 25, e-mail: LPISieradz@lodzkie.pl