Daj coś od siebie, uczyń by Szlachetna Paczka ruszyła w Uniejowie !

Pomaganie czyni nas lepszymi ludźmi, daje siłę i sprawia prawdziwą radość. Szlachetna Paczka to jeden z najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce, który szuka liderów i wolontariuszy! Zostań Wolontariuszem i miej wpływ na realną zmianę w życiu rodzin w potrzebie!

W Uniejowie potrzebni są bardzo wolontariusze, a przede wszystkim  Lider, by Paczka mogła działać. Bez nich, pomoc dla potrzebujących Rodzin z Uniejowa nie dotrze, a co za tym idzie najbardziej potrzebujące osoby z naszej gminy nie dostaną swojej szansy na lepsze juto…,dlatego też nie czekaj, działaj-bo warto! Bądź świadomy, że dzięki Tobie życie  naszych mieszkańców może się zmienić. Lider-Wolontariusz Szlachetnej Paczki, stwarza szansę na zmianę historii potrzebujących ze swojej okolicy, przywraca im godność. Ze swoim zespołem Wolontariuszy dociera z pomocą tam, gdzie inni nie mają odwagi lub są obojętni. Wolontariusze pomagają: samotnym seniorom, osobom z niepełnosprawnościami w trudnej sytuacji, przewlekle chorym, walczącym o samodzielność, doświadczonym przez los.

Jak zostać liderem/wolontariuszem?

Wypełnij krótki formularz na stronie www.superw.pl. Przejdź rozmowę rekrutacyjną ze swoim przyszłym szefem-koordynatorem. Podejmij decyzję o rozpoczęciu największego wyzwania swojego życia. Odbądź spotkanie wdrożeniowe online. Podpisz niezbędne dokumenty i zacznij działać! Pamiętaj -DOBRO POWRACA Z PODWÓJNĄ SIŁĄ!!!

(AOw.)