Dożynki Diecezjalne Diecezji Łódzkiej i Dożynki Wojewódzko-Powiatowo-Gminne

Tegoroczne Dożynki Diecezjalne Diecezji Łódzkiej i Dożynki Wojewódzko-Powiatowo-Gminne odbędą się 22 sierpnia w Rogowie na terenie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego – Leśny Zakład Doświadczalny w  Rogowie, w powiecie brzezińskim.

Marszałek Województwa Łódzkiego zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich do udziału w konkursach kulinarnych na: Wytrawne smaki Łódzkiego, Słodkie smaki Łódzkiego i Wigilijne smaki Łódzkiego oraz do uczestnictwa w strefie wystawienniczej. Dla reprezentacji KGW zapewnione będą namioty z wyposażeniem.

Dożynki to także doskonała okazja do promocji potencjału lokalnych przedsiębiorców, producentów żywności, twórców ludowych oraz instytucji wspierających rolnictwo. Zgłoszenia do udziału w części wystawienniczej  przyjmowane będą w terminie do 30 lipca 2021 roku.

Ramowy Program Dożynki Wojewódzkie 2021

Formularz zgłoszenia udziału w Wojewódzkim Konkursie kulinarnym dla Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Województwa Łódzkiego pn.: „Łódzkie smakuje”

Regulamin Wojewódzkiego Konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Województwa Łódzkiego pn.: „Łódzkie smakuje”

KARTA ZGŁOSZENIOWA UCZESTNICTWA W KONKURSIE NA „NAJPIĘKNIEJSZY WIENIEC DOŻYNKOWY WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO”

Regulamin na Wieniec Dożynkowy