Kalendarz imprez 2020 w gminie Uniejów

Kalendarz imprez 2020 stanowi wykaz całorocznych imprez zaplanowanych na terenie miasta i gminy Uniejów. Powstał we współpracy z instytucjami, spółkami, organizacjami i stowarzyszeniami zaangażowanymi w organizację gminnych wydarzeń kulturalnych.

Wymienione w kalendarzu imprezy mają w głównej mierze określoną datę i miejsce, przy niektórych z nich został wpisany jedynie miesiąc, w którym zaplanowana jest ich organizacja. Dlatego zachęcamy Państwa do przeglądania naszej strony internetowej oraz fanpage na Facebooku, na których będziemy zamieszczali na bieżąco informacje o wszystkich imprezach oraz ewentualnych zmianach ich terminów.

Na ostatnich stronach kalendarza opublikowaliśmy bazę obiektów noclegowych i gastronomicznych na terenie gminy, spis miejscowych instytucji, spółek i stowarzyszeń oraz miast partnerskich gminy Uniejów.

Zachęcamy do udziału w wydarzeniach i życzymy mile spędzonego czasu.

Kalendarz imprez 2020 do pobrania w formacie PDF

 

Opracowanie kalendarza: Miejsko –Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie (ul. Targowa 21, 99-210 Uniejów, tel. 63 28 88164), Urząd Miasta w Uniejowie (ul. bł. Bogumiła 13, 99-210 Uniejów, tel. 63288 97 40/44).

Zdjęcia na okładce: arch. UM Uniejów/W. Olczyk/R. Troczyński

 

(MP)