Kino na leżakach – propozycja na długi, sierpniowy weekend

PGK „Termy Uniejów” Sp z o.o. oraz Uniejów Uzdrowisko Termalne zapraszają na kolejną projekcję filmu w plenerze, w ramach akcji „Kino na leżakach”.  W sobotę, 17 sierpnia  zobaczą Państwo kolejną filmową propozycję kina pod chmurką, wyciągając się wygodnie na plażowych leżakach. Wstęp na seans jest bezpłatny.

Wielki ekran i leżaki będą czekały na Państwa na placu przed kompleksem basenów termalnychStartujemy punktualnie o godzinie 21:00.

A co obejrzymy?

Komediodramat GREEN BOOK w reżyserii Petera Farellego to zdobywca trzech Oscarów w najważniejszych kategoriach: za najlepszy film, najlepszy scenariusz i najlepszego aktora (Mahershala Ali) oraz zdobywca trzech Złotych Globów.

Film, w konwencji kina drogi opowiada historię spotkania szofera z Bronxu i ekstrawaganckiego muzyka Dona Shirleya. Razem ruszają w trasę koncertową na południe Stanów Zjednoczonych. Pierwsze wrażenie mówi, że róźni ich wszystko: wykształcenie, sposób bycia, status społeczny, a nawet ulubione jedzenie i rozrywki. Podczas kilku wspólnych tygodniu przekonują się, jak wiele ich łączy. Pełna przygód podróż zainicjuje nietypową przyjaźń.