Koncert SIŁA MUZYKI w Uniejowie i konkurs! Do wygrania podwójne wejściówki na baseny termalne!

Serdecznie zapraszamy na koncert, który PGK „Termy Uniejów” Sp. z o.o. oraz Gmina Uniejów we współpracy z Radiem ZET organizują z okazji wielkiego otwarcia ApartHotelu! W sobotę, 21 września 2019, na scenie w Uniejowie specjalnie dla wszystkich fanów pojawią się następujący artyści: Lady PankKultKrzysztof CugowskiMrPollackBaila&Goza.

Radio ZET w połowie lipca wystartowało z letnimi koncertami „Siła Muzyku Radia ZET”. Pierwszy odbył się w Siemiatyczach, natomiast na kolejny zapraszamy do nas, do Uniejowa. Wielkie wydarzenie muzyczne zostanie zorganizowane jako część hucznego otwarcia największego centrum konferencyjno-hotelowego w Uniejowie, Aparthotelu Termy Uniejów, którego budowa właśnie zmierza ku końcowi.

 

A w oczekiwaniu na koncert…

…na fanpejdżu „Term Uniejów” w serwisie facebook trwa konkurs, w którym do wygrania są podwójne wejścia do kompleksu termalno-basenowego w Uniejowie! Jak je zdobyć? Przytaczamy treść konkursowego posta:

Poczuj przypływ muzycznych emocji i WYGRAJ wejściówki do Term Uniejów. Mamy dla Was iście koncertowe zadanie!🎶
 Poznaj Gwiazdy 🌟 nadchodzącego koncertu: Siła muzyki Radia Zet w Uniejowie.
 W komentarzu pod postem konkursowym podziel się z nami nazwą swojego ulubionego utworu i wykonawcy, który wystąpi podczas wydarzenia 🎧.
 Następnie napisz, z kim kojarzy Ci się wybrany kawałek 😉.
🏆 Osoby, które zaskoczą nas swoją odpowiedzią, otrzymają 🎟 PODWÓJNE WEJŚCIÓWKI 🎟 do Term Uniejów.
 Konkurs trwa do 19.09 (czwartek).

Zadanie trzeba oczywiście wykonać na facebooku, pod konkursowym postem, do którego przeniesie Państwa niniejszy link: Konkurs Poczuj siłę muzyki

Regulamin konkursu: KONKURS KONCERTOWY: SIŁA MUZYKI RADIA ZET

 

(MB)