Lilia Ogrodnika – ostatnia szansa na oddanie głosu

Zakończyliśmy nabór zgłoszeń do trzeciej edycji konkursu „Lilia Ogrodnika” na najpiękniejszy ogród w Gminie Uniejów. Teraz każdy może wybrać swojego faworyta i pretendenta do „Lilii Ogrodnika” w głosowaniu internautów.

Zgłoszono w sumie 7 ogrodów w dwóch kategoriach: ogród przydomowy miejski i wiejski oraz ogród przyjazny turyście. W Gminie Uniejów przybywa pięknych miejsc , którymi właściciele chcieli się pochwalić. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku ich właściciele zgłoszą się do konkursu i pochwalą przed innymi swoją pracą. W regulaminie trzeciej edycji konkursu zmieniła się liczba kategorii. W tym roku komisja konkursowa oceni zgłoszenia w dwóch kategoriach: ogród przydomowy miejski lub wiejski (3 ogrody w Uniejowie i 3 ogrody w sołectwach gminy), ogród przyjazny turyście (1 ogród w Uniejowie).

Aby obejrzeć wszystkie zdjęcia zgłoszonych do konkursu ogrodów, należy wejść na stronę klikając tutaj.

Kto w tym roku zdobędzie „Lilię Ogrodnika” zależy nie tylko od komisji konkursowej, która swój werdykt ogłosi we wrześniu. Również każdy z nas może ocenić ogrody w głosowaniu internetowym, które będzie trwało przez najbliższe dwa tygodnie (od 9-26 sierpnia). Głosować należy korzystając z formularza poniżej. Można oddać swój głos tylko na jedno wybrane zgłoszenie (niezależnie od kategorii). Jedna osoba może zagłosować tylko raz. W formularzu są przedstawione wszystkie ogrody i balkony wraz ze zdjęciami.

Zwycięzcy (laureaci) poszczególnych kategorii oraz zwycięzca głosowania internetowego otrzymają jako główną nagrodę specjalnie zaprojektowaną tablicę – odznakę „Lilia Ogrodnika” oraz indywidualne konsultacje ze specjalistami z branży ogrodniczej. Wszyscy uczestnicy otrzymają: bony na zakup materiałów ogrodniczych, dyplomy uczestnictwa, a także promocję w prasie lokalnej i regionalnej.

 


Głosowanie zakończone. Zapraszamy za rok!