Przystań motocyklowa Moto Banit ma już rok

Załoga przystani Moto Banit świętowała w niedzielę pierwszą rocznicę otwarcia miejsca przyjaznego motocyklom i  motocyklistom.  W planach niedzielnej  imprezy znalazły się liczne atrakcje – nie tylko dla posiadaczy jednośladów.

W ubiegłe wakacje informowaliśmy Państwa o powstającym – za sprawą uniejowianina, Darka Banickiego – pierwszym w mieście punkcie usługowym dla motocykli. Zlokalizowany przy ul. płk. Ścibiora (równoległej do ul. Sienkiewicza, przy trasie wylotowej z Uniejowa w kierunku Łodzi) warsztat oferuje bogaty zestaw narzędzi oraz przestrzeń do samodzielnej naprawy lub modyfikacji motocykla. Właściciel przystani Moto Banit służy przy tym fachową wiedzą. Motio Banit to także miejsce, w którym można odpocząć, podróżując przez Uniejów.

Świętowanie rocznicy otwarcia rozpoczęło się zbiórką dokładnie w samo południe w przystani. Stamtąd o godz. 14.00 wyruszyła parada motocykli, która przejechała ulicami miasta. Tuż po niej, na terenie parkingu przy kompleksie boisk piłkarskich odbył się pokaz jazdy motocyklem sportowym oraz quadem.

Po zakończeniu wyczynowego show kolumna motocykli przejechała spowrotem do przystani na ul. płk Ścibiora, gdzie czekały na uczestników wydarzenia pozostałe atrakcje: rejs katamaranem po rzece Warcie, impreza z DJ-em, jazda testowa Bajaj Dominar oraz przekąski z grilla.

Informacje o przystani Moto Banit w Uniejowie znajdziecie Państwo na fanpage: www.facebook.com/MotoBanit