MotoBanit zaprasza na zamknięcie sezonu

Darek, gospodarz jedynej w okolicy przystani motocyklowej, zaprasza do swojej „stajni jednośladów” na zakończenie sezonu 2018.

MotoBanit, miejsce przyjazne fanom motocykli, które powstało latem tego roku, ma się bardzo dobrze i mimo stosunkowo krótkiej działalności (punkt działa od początku sierpnia 2018 roku) ma już na koncie kilka udanych imprez. Natomiast, w najbliższą niedzielę, 14 października, od godziny 12:00 w przystani odbędzie się zakończenie sezonu.

Jak zapowiada sam właściciel:

Na gości czekać będzie ciepły posiłek, kawa, herbata, blacha z logo MotoBanit, miła atmosfera przy muzyce, a jeśli będą chętni – motoparada.

Na zdjęciu defilada motocykli ulicami miasta, która odbyła się w dniu otwarcia przystani motocyklowej MotoBanit.

Wszelkie szczegółowe informacje, zgłoszenie chęci udziału oraz kontakt z Organizatorem uzyskają Państwo za pośrednictwem strony MotoBanit na facebooku.

Uwaga motocykliści! Nie zapomnijcie, że w niedzielę w Uniejowie odbywa się doroczna impreza sportowa, XII Bieg do Gorących Źródeł. W związku z tym część ulic (m.in. Rynek Miejski, ul. Kościelnicka, ul. Targowa, ul. Norwida, ul. Bł. Bogumiła, ul. Abpa Jakuba Świnki, ul. Zamkowa) będą czasowo zamknięte. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do poleceń policji i straży pożarnej, które na czas trwania biegu będą kierowały ruchem.