Nocna i całodobowa doraźna pomoc dentystyczna w Turku

Wg informacji udzielonej przez NFZ i media, od 1 lutego 2019 r. w Turku rozpoczęła działalność bezpłatna, finansowana przez NFZ stomatologiczna pomoc doraźna. Ta poradnia to:

Hollywood Smile

Turek, ul. Armii Krajowej 1

tel.  535 757 575

Wszyscy pacjenci wymagający pilnej pomocy stomatologicznej, a którzy nie uzyskali pomocy dentysty w ciągu dnia, mogą udać się do stomatologicznej pomocy doraźnej w Turku:

  • w dni powszednie (poniedziałek – piątek) od 19:00 do 07:00,
  • w dni wolne od pracy (sobota, niedziela i w święta) całodobowo,

przez 365 dni w roku bez żadnego wyjątku.

Znajdująca się w centrum Turku poradnia Hollywood Smile jest komfortowa i wyposażona w najnowszy sprzęt (na miejscu również rentgen), zatrudnia wykwalifikowany personel i zapewnia pacjentom całkowicie bezbolesne leczenie. Pomoc doraźna dla osób ubezpieczonych jest bezpłatna.

Wg informacji z NFZ pacjent wymagający pomocy, niezależnie od miejsca zamieszkania, może w nocy lub w dni wolne od pracy zgłosić się do dowolnej poradni świadczącej usługi stomatologiczne. To nie jest pomoc doraźna tylko dla mieszkańców Turku, ale dla wszystkich ubezpieczonych pacjentów bez wyjątku! A zatem placówka w Turku w żadnym wypadku nie może odmówić przyjęcia w nocy, czy w dzień wolny od pracy pacjentów z Uniejowa, ani z żadnego innego powiatu czy województwa.

Foto arch. wwww.piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl