Obóz sportowo – językowy czyli sposób na piłkarską przygodę

6 lipca wychowankowie Uniejowskiej Akademii Futbolu rozpoczęli obóz sportowo-językowy w Krościenku nad Dunajcem, gdzie przez tydzień będą spędzać aktywnie wakacje.

Najlepszym sposobem na spędzenie wakacyjnego czasu jest aktywny wypoczynek. Wie o tym 41 młodych piłkarzy trenujących na co dzień w Akademii Futbolu Ebiego Smolarka.

Obóz kierowany jest przede wszystkim na treningi piłkarskie oraz zajęcia językowe, ale uczestnicy nie zapominają o wartościach turystyczno-regionalnych. Oprócz codziennych, docelowych aktywności, spacerują po górskich szlakach, wspinają się na Trzy Korony, wędkują, korzystają z parku linowego i poznają kulturę i zwyczaje regionu. W tym celu przygotowano np. specjalną niespodziankę i zorganizowano spotkanie z lokalnymi artystami: Janem Kubikiem i Marianem Jaroszem.

Obóz organizowany przez Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni, a jego koordynatorem jest Piotr Kozłowski.
Wyjazd jest doskonałą okazją, aby młodzi sportowcy połączyli przyjemne i pożyteczne. Realizacja piłkarskich pasji w górskim otoczeniu na pewno zostawi wiele niezapomnianych wspomnień. Warto dodać, że prace Akademii Futbolu wspierane są przez Burmistrza Uniejowa i Prezesa PGK „Termy Uniejów”.

Zdjęcia: Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni