Ostatni dzień głosowania na budżety obywatelskie! Liczymy na Wasze wsparcie!

Dziś 31 października, czyli ostatni dzień, aby wesprzeć inicjatywę Uniejowskiego Stowarzyszenia „Aktywni”. Dziś o północy zakończy się głosowanie internetowe na projekty, które mogą otrzymać dofinansowanie ze środków Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego na rok 2019. W myśl hasła: „BO ty tu rządzisz”, promującego udział w akcji, wybierają Państwo inicjatywę, która poprzez jedno „kliknięcie” może się urzeczywistnić!

 

Wśród zakwalifikowanych do głosowania przedsięwzięć znalazł się Integracyjny Turniej Piłki Nożnej z Ebim Smolarkiem. To pomysł, który powstał w Uniejowie, dzięki współpracy Uniejowskiej Akademii Futbolu i Euzebiusza Smolarka. W przedsięwzięciu będą mogły wziąć udział kluby piłkarskie, akademie, bądź aktywne sportowo szkoły z całego województwa łódzkiego. Kto wie? Może właśnie z Wami spotka się jeden z najbardziej utalentowanych polskich piłkarzy?

 

Cykl konsultacji szkoleniowych z reprezentantem Polski – Euzebiuszem Smolarkiem, których podsumowaniem będzie Integracyjny Turniej Piłki Nożnej dla dzieci oraz osób niepełnosprawnych. Głównym celem projektu jest popularyzacja piłki nożnej, promocja zdrowego stylu życia, rozwijanie wśród dzieci zainteresowań i umiejętności gry w piłkę nożną, a także udział w konsultacjach szkoleniowych i w turnieju jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich piłkarzy, Euzebiusza Smolarka.

Jak głosować?

Aby zagłosować online, należy wejść na stronę Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego (www.bo.lodzkie.pl) i postępować według wskazówek zamieszczonych w zakładce „głosowanie”.

Pamiętajcie! Projekt, który może dzięki waszemu wsparciu dać wiele radości dzieciakom z terenu całego województwa to Integracyjny Turniej Piłki Nożnej z Ebim Smolarkiem. Numer identyfikujący inicjatywę w głosowaniu to: 474. To bardzo ważne. Uniejowskie Stowarzyszenie „Aktywni” oraz Uniejowska Akademia Futbolu Ebiego Smolarka potrzebują Waszego głosu!