Pokochaj pluszowego misia

25 listopada oba oddziały przedszkolne obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Pluszowy Miś – przyjaciel z dzieciństwa, zawsze wierny i oddany. To jemu powierzamy nasze sekrety, przytulamy się, gdy jest nam źle… Dzieci bardzo lubią ten listopadowy dzień, gdyż właśnie dziś mogliśmy porozmawiać o naszych ulubionych, pluszowych przytulankach.

Na nasze dzieci dziś w przedszkolu czekały same niespodzianki! Na początku przedszkolaki zrobiły ogromne kółko i wspólnie razem zatańczyły i zaśpiewały znane piosenki o misiach, następnie wysłuchały wiersza o psotnym misiu, który podkradał miód pszczółkom. Największą atrakcją okazał się prawdziwy KUBUŚ PUCHATEK, który nas odwiedził. Okazało się, że nasz przyjaciel uwielbia dzieci, dlatego bardzo chciał z nimi zatańczyć. Dzieci ucieszyły się ogromnie. Bardzo szybko zaprosiły go do wspólnego kółka. Radości nie było końca… Miś Puchatek oprócz ogromnej radości zostawił nam jeszcze słodkiego batonika. Na pewno jeszcze się spotkamy!

To jeszcze nie koniec przyjemności! Przedszkolaki otrzymały ogromne misie – ich zadaniem było pięknie je pokolorować. I tak też się stało. Okazało się, że nasze przedszkolaki to prawdziwi przyjaciele MISIA. Powstały piękne, kolorowe prace, które przez kilka dni zdobić będą szkolny hol.