Pomaszeruj przez Łódzkie

Wszyscy, którzy chcą poznać prawidłową technikę Nordic Walking, spróbować marszu z kijami, przekonać się, że to najzdrowsza i najprzyjemniejsza forma aktywności ruchowej, powinni wziąć udział w wydarzeniu „Nordic Walking jest dla Ciebie! Pomaszeruj przez łódzkie”. W ramach 5 cyklu imprez, jedna z nich odbędzie się 12 sierpnia o g. 10.00  na boisku przy Termach Uniejów.

Każda z imprez ma charakter edukacyjno-rekreacyjny. Nie ma ścigania się, ani pomiaru czasu. Na początek każdy będzie mógł dobrać indywidualnie kije, dopasować je do sylwetki, porozmawiać o stroju i odpowiednim obuwiu. Później będzie wspólna rozgrzewka i warsztaty z nauki prawidłowego chodzenia techniką Nordic Walking, następnie uczestnicy wyruszą na wspólny marsz na trasie o długości ok 7-10 kilometrów.  Na trasie podczas marszu będą towarzyszyć uczestnikom instruktor i sędziowie Nordic Walking. Sędziowie wybiorą 20 osób, które najlepiej opanują przekazaną na warsztatach wiedzę. Te osoby zostaną wyróżnione na mecie dyplomami i upominkami.

Każdy uczestnik imprezy „Nordic Walking jest dla Ciebie! Pomaszeruj przez łódzkie” otrzyma pakiet startowy, wodę i wyżywienie, a na mecie pamiątkowy medal.

Koszt uczestnictwa to 15 zł od osoby, uczestnicy są ubezpieczeni, na miejscu będzie również opieka medyczna. Limit uczestników na każdą imprezę – 100 osób.

Zapisy: http://rajsportactive.pl/zapisy/ lub telefonicznie: 791-168-165. Jeśli zostaną wolne miejsca będzie również można zapisać się tuż przed startem w biurze organizatora.

Nie masz własnych kijów? Nic nie szkodzi. Można je wypożyczyć zupełnie za darmo w biurze organizatora, wystarczy zaznaczyć chęć w formularzu zgłoszeniowym.