„Siła muzyki” we wrześniu w Uniejowie

Serdecznie zapraszamy na koncert, który PGK „Termy Uniejów” Sp. z o.o. oraz Gmina Uniejów we współpracy z Radiem ZET organizują z okazji wielkiego otwarcia ApartHotelu! W sobotę, 21 września 2019, na scenie w Uniejowie specjalnie dla wszystkich fanów pojawią się następujący artyści: Lady PankKultKrzysztof CugowskiMrPollackBaila&Goza.

Radio ZET w połowie lipca wystartowało z letnimi koncertami „Siła Muzyku Radia ZET”. Pierwszy odbył się w Siemiatyczach, natomiast na kolejny zapraszamy do nas, do Uniejowa. Wielkie wydarzenie muzyczne zostanie zorganizowane jako część hucznego otwarcia największego centrum konferencyjno-hotelowego w Uniejowie, Aparthotelu Termy Uniejów, którego budowa właśnie zmierza ku końcowi.

Wszyscy, którzy przybędą na wydarzenie będą mieli też szansę spotkać prezenterów Radia ZET, którzy poprowadzą koncert. Nie zabraknie oczywiście konkursów z nagrodami! Natomiast, dla nieobecnych podczas koncertu w Uniejowie, przygotowane zostaną specjalne relacje, które będzie można usłyszeć w Radiu ZET. Dodatkowo to, co będzie działo się podczas koncertów, można będzie śledzić od kulis w mediach społecznościowych stacji radiowej oraz „Term Uniejów” – na Facebooku oraz Instagramie.