Siłownia z nowym sprzętem

Dobra wiadomość dla tych, którzy korzystają z różnych form aktywności fizycznej. Siłownia na terenie hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Uniejowie zyskała nowy sprzęt i co więcej, otworzyła swoje podwoje dla mieszkańców gminy.

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom usportowionej części mieszkańców, w siłowni zainstalowano dodatkowe urządzenia, które uatrakcyjniły to miejsce. Są to profesjonalne przyrządy do ćwiczeń różnych partii ciała: m.in.: bieżnia, nowy rowerek, wioślarz, komplet sztang olimpijskich wraz z obciążnikami i ławeczka do ćwiczeń.

Zakup oprzyrządowania możliwy był dzięki wsparciu finansowemu „Term Uniejów”. Przy tej okazji warto dodać, że „Termy” zakupiły ponadto nową tablicę wyników w hali sportowej, dlatego Dyrekcja Szkoły składa podziękowania na ręce burmistrza Józefa Kaczmarka oraz prezesa PKG „Termy Uniejów” – Marcina Pamfila.

Z siłowni dotychczas korzystali głównie uczniowie, a teraz stała się miejscem publicznym również dla pozostałych, aktywnych mieszkańców Uniejowa, którzy cenią sobie zdrowy styl życia. Obiekt pozostaje do dyspozycji mieszkańców w poniedziałki, czwartki i piątki, w godzinach 19.30 -21.00.

Zapraszam do korzystania z nowych urządzeń – mówi dyrektor SP w Uniejowie, Piotr Kozłowski i przypomina, że sport to zdrowie, a sama siłownia to także miejsce spotkań i integracji.

A.Ow.