„Termy Uniejów” zapraszają mieszkańców gminy na grillowanie przy muzyce na żywo

Maj jest miesiącem, w którym od kilku lat Uniejów obchodzi jubileusz uzyskania statutu uzdrowiska. W tych wyjątkowych dniach obowiązkowym elementem uroczystości był zawsze tort, a mieszkańcy miasta i gminy korzystali z darmowych wejść do kompleksu termalno – basenowego.

Niestety, harmonogram organizowania jakichkolwiek imprez został wręcz zburzony przez pandemię koronawirusa.

Obecnie, po wielomiesięcznym okresie przesiadywania w domu, nadszedł wreszcie czas, kiedy znowu możemy odetchnąć pełną piersią.

Z tej właśnie okazji, mimo, że mamy już czerwiec, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Termy Uniejów” postanowiło przypomnieć wszystkim mieszkańcom miasta i gminy Uniejów o urodzinach Uzdrowiska. W tym celu przygotowało dla nich bardzo miłą niespodziankę!

18 czerwca w ogródku przy klubie Nautilus odbędzie się grillowanie przy muzyce na żywo. Na każdego mieszkańca naszej gminy czekać będą kiełbaski i kaszanki za symboliczną złotówkę.

Spotkanie grillowe będzie pierwszym krokiem w kierunku tego, co do tej pory mieliśmy na przysłowiowe „wyciągnięcie ręki”. Zapewni ono uczestnikom doskonałą zabawę na świeżym powietrzu w gronie przyjaciół i znajomych, a także powrót do domu z pełnym brzuchem.

 

Pamiętajcie!

Startujemy w piątek 18 czerwca o godzinie 18.00!!!

Zapraszamy!

A.Ol.