Turniej Wędkarski na Święto Niepodległości w niedzielę. Dziś ostatni dzień zapisów

Jeszcze tylko dziś można się zapisać na niepodległościowe zawody wędkarskie, które zostaną rozegrane już w tą niedzielę, poprzedzającą obchody Święta Niepodległości. 

Organizatorem Turnieju Wędkarskiego z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości jest Koło Wędkarskie nr 16 w Uniejowie. Tradycyjnie, tutejsi miłośnicy wędkowania spotkają się na starorzeczu „Kaczka” w Człopach.

Zapisy na Turniej Wędkarski są zbierane do 8 listopada włącznie, zatem osoby zainteresowane startem nie powinny się dłużej zastanawiać. Zgłoszenia przyjmują: skarbnik koła, Zbigniew Kuglarz ( nr tel. 698 839 648) oraz prezes, Dariusz Adamiak (nr tel. 665 740 734). Początek niedzielnych zawodów przewidziano na godz.8.30.

 

W ubiegłym roku, w analogicznym turnieju, zorganizowanym w stulecie obchodów Święta Niepodległości, bezwzględnie zwyciężyli wędkarze z Ostrowska. W kategorii „ilość i łączna masa złowionych ryb” Dominik Leśniewski zostawił konkurencję daleko w tyle. Druga główna nagroda – za największy złowiony okaz – powędrowała do Mateusza Pająka, który złapał szczupaka o wadze 780 g. Czy i w tym roku Panowie znajdą się na podium? Odpowiedź poznamy w najbliższy weekend.

(MB)