Uniejów gminą na 6!

Jeszcze nie przestaliśmy cieszyć się sukcesem w „Rankingu Rzeczpospolitej 2017”, a tu kolejne wyróżnienie. Z przyjemnością informujemy, że gmina Uniejów została laureatem plebiscytu „Gmina na 6” i to w dwóch kategoriach! 

Konkurs „Gmina na 6” to akcja promocji jednostek samorządu terytorialnego, zorganizowana wspólnie przez Dziennik Łódzki i Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. Celem przedsięwzięcia było pokazywanie, umacnianie i budowanie pozytywnego wizerunku gmin. W Łódzkiem nie brakuje samorządów, z których można być dumnym. Wiele z nich wyróżnia się aktywnością i pomysłowością mieszkańców. Są takie, które słyną z przedsiębiorczości i dbałości o inwestorów. Przyrodniczych perełek, bogatych w ofertę rekreacyjną, mogą zazdrościć najbardziej znane kurorty. Jest czym się chwalić i co promować…

Gmina Uniejów została nagrodzona w dwóch kategoriach – zwyciężyliśmy jako gmina przyjazna turystom i gmina przyjazna inwestorom. Dzięki wygranej będziemy mogli jeszcze efektywniej promować poczynania samorządu, ponieważ nagrodą do każdego z obu tytułów był voucher na reklamę w Dzienniku Łódzkim oraz Expressie Ilustrowanym oraz  na stronach internetowych www.dzienniklodzki.pl, www.expressilustrowany.pl i www.naszemiasto.pl – każdy o łącznej wartości 15 tys. zł netto.

D34A68481