Uniejów – promocja miasta w ogólnopolskich mediach

W najbliższych dniach do Uniejowa zawita ponownie stacja telewizyjna TVN, a dodatkowo 23 czerwca rusza letnia trasa Radia Zet, która rozpoczyna swój cykl spotkań w Uzdrowisku Termalnym.

Kampania TVN
W ramach kampanii, 19-23 czerwca reporterzy zawitają do Uniejowa, gdzie będą nagrywać i transmitować materiał na żywo. Intensywna promocja miasta wiąże się z cyklem nadchodzących wydarzeń, które stanowią bardzo mocny akcent uniejowskiego kalendarza imprez.

19 czerwca widzowie będą mogli obejrzeć wejścia pogodowe w Programie Dzień Dobry TVN w godz. 8.30 – 11.00 z kompleksu basenowo – termalnego w związku z inauguracją nowej rozbudowanej części kompleksu.

20 czerwca w godz. 9.55 – 16.55 stacje TV2 24 i TVN 24 BIS będą przygotowywać wideo relację ze Spycimierza znanego z wyjątkowej oprawy dla święta Bożego Ciała, gdzie mieszkańcy wsi i okolicznych miejscowości na trasie procesji przygotowują dywany usypane z płatków kwiatów.

21 czerwca w godz. 10.20 – 16.55 stacje TVN 24 i TVN 24 BIS będą ponownie nadawać z kompleksu basenowo – termalnego.

Wreszcie 22-23 czerwca w godz. 8.30 – 11.00 w ramach wejść na żywo w Dzień Dobry TVN, Uniejów będzie ponownie promował kompleks basenowo – termalny z nowo otwartą częścią. Dodatkowo, 23 czerwca mocnym akcentem będzie prezentacja uniejowskiej kuchni regionalnej.

UWAGA! Niespodzianka – w piątek i sobotę (21 i 22 czerwca) w godzinach wieczornych odbędą się pokazy letniego kina plenerowego TVN na terenie kompleksu basenowo – termalnego. O szczegółach będziemy informować na bieżąco. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej i FB.

Aktywne Lato z Radiem ZET

Do Uniejowskiego grodu zawita również Radio Zet, które każdego roku wyrusza w trasę, odwiedza popularne miejscowości turystyczne i towarzyszy podróżującym lub odpoczywającym słuchaczom. Wakacyjna trasa rozgłośni dodatkowo wiąże się z powstaniem plażowego miasteczka, co oznacza mnóstwo atrakcji: dobrą muzykę, konkursy z nagrodami, promowanie zdrowego stylu życia itp.
Tegoroczna trasa rozgłośni rozpoczyna się właśnie 23 czerwca, a pierwszym miastem, w którym zagości będzie Uniejów. W tym dniu na relacje i wejścia na żywo w godz. 9.00 – 15.00.

Serdecznie zapraszamy!!!