Zapraszamy na XVIII Piknik Sołtysów w Ostrowsku

Serdecznie zachęcamy Państwa do kibicowania drużynom sołeckim, które w najbliższą niedzielę (18 sierpnia) zawalczą o tytuł mistrzowskiej wsi gminy Uniejów, podczas dorocznej rywalizacji w Ostrowsku.Osiemnasta edycja Pikniku Sołtysów odbędzie się – podobnie jak w poprzednich latach – na terenie boiska piłkarskiego położonego za wałem w Ostrowsku.

W programie imprezy przewidziano występy artystyczne, zabawy angażujące publiczność oraz przede wszystkim zaskakujące konkurencje drużynowe, które sprawdzą siłę, wytrzymałość, umiejętność działania w zespole, a także spryt i przebiegłość reprezentacji poszczególnych miejscowości z terenu gminy Uniejów. A rywalizacja na pewno będzie emocjonująca, bo do udziału w Pikniku zgłosiła się rekordowa liczba sołectw! Zaczynamy o godzinie 15:00.


Na XVIII Piknik Sołtysów Gminy Uniejów zapraszają: Burmistrz Miasta Uniejów Józef Kaczmarek, Prezes P.G.K. „Termy Uniejów” Sp. z o.o. Marcin Pamfil, Radny Rady Miejskiej Łukasz Nita, Sołtys Jadwiga Urbaniak wraz z Radą Sołecką i Mieszańcami wsi Ostrowsko, Prezes Zarządu Jednostki OSP Ostrowsko Marian Nita, Koło Gospodyń Wiejskich w Ostrowsku, Zarząd MGLKS Termy Uniejów / Ostrowsko oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie.