Znajdź Nosela w Uniejowie i wygraj skuter od Radia ZET

W lipcu Radio ZET ruszyło w Polskę z nową, letnią akcją, w której co tydzień do zdobycia jest nowoczesny skuter marki Suzuki. Jednoślady od Radia ZET, o wartości blisko 18 tys. złotych można wygrać w każdy czwartek wakacji. W najbliższy, 15 sierpnia, szansa na zdobycie tej cennej nagrody pojawi się również u nas, w Uniejowie!

Co należy zrobić, by wygrać skuter?

Trzeba odnaleźć ukrytego, ucharakteryzowanego na różne, nieoczywiste postaci Kamila Nosela, prezentera „Zetki”. Ten, kto pierwszy odszuka Nosela i „przybije z nim piątkę” zostanie szczęśliwym posiadaczem nowego motocykla.

Jak i gdzie znaleźć Kamila Nosela?

Wszystkie podpowiedzi dotyczące przebranego prezentera w danej lokalizacji miasta pojawiają się na antenie Radia ZET. Aby pomóc swojemu szczęściu, warto słuchać stacji już od samego rana. Dodatkowe i równie cenne wskazówki, które mogą Wam w tym pomóc, będą publikowane na Instagramie rozgłośni (radio_zet).

Nagrodą główną w letniej zabawie Radia ZET jest markowy skuter Suzuki Burgman o wartości blisko 18 tysięcy złotych. Do tego dodajmy bardzo ważną informację – zwycięzca wygrywa skuter z opłaconym podatkiem. Włącz Radio ZET już teraz i szukaj Kamila Nosela!

Specyfikacja techniczna: Suzuki Burgman 125 2019