Zobacz serce „Term Uniejów” i wiele więcej z Magdą Libiszewską

W kolejnym odcinku #zmieniamy Łódzkie  „Wyciągnij wnioski”, Magda Libiszewska zabiera swoich widzów na wypad do kompleksu termalno-basenowego w Uniejowie.

Wycieczkę, której przewodnikiem został Rafał Porada, zastępca dyrektora obiektu, zaczniemy nietypowo, bo od siłowni basenów, miejsca, do którego wstęp mają tylko pracownicy uniejowskich basenów. Tym bardziej, warto zobaczyć jak działa „serce” kompleksu.

Już na powierzchni, czyli z balkonu widokowego restauracji basenowej, Rafał opowie o właściwościach leczniczych i dobrodziejstwie jedynej w skali kraju wodzie geotermalnej, która zasila baseny w Uniejowie. Dzięki dociekliwym pytaniom Magdy, uzyskamy również informację chyba najistotniejszą, z punktu widzenia osób, które jeszcze nie były na uniejowskich termach, a mianowicie – jakie atrakcje czekają odwiedzających w rozbudowanym, całorocznym kompleksie basenów w Uniejowie…

Życzymy przyjemnego oglądania i zapraszamy do Uniejowa, gdzie przekonają się Państwo osobiście, dlaczego warto skorzystać z kąpieli w leczniczej solance!

(MB)

Opublikowany przez Uniejów Uzdrowisko Termalne Poniedziałek, 2 grudnia 2019